piątek, 13 lipca 2012

Bajeczna oferta dla Diego Maradony

Diego Maradona niedawno rozstał się z Al-Wasl Dubaj, gdzie pełnił rolę szkoleniowca. Nie oznacza to jednak, że słynnemu Argentyńczykowi grozi trenerska emerytura. Były piłkarz dostał ofertę od jednego z chińskich klubów, który za trzy miesiące pracy oferuje mu gigantyczne pieniądze.
Niewykluczone, że już wkrótce obejmie stanowisko szkoleniowca Shenzhen Ruby. Chińska drużyna występuje obecnie w drugiej lidze i jest gotowa zaoferować Maradonie bajeczne wynagrodzenie. Według doniesień, słynny Argentyńczyk mógłby liczyć na zarobki rzędu... miliona dolarów! Tyle właśnie miałby otrzymać za trzy miesiące pracy w klubie.
Nie wiadomo jeszcze, czy były opiekun reprezentacji Argentyny zgodzi się przyjąć tę propozycję. Jego odpowiedź jest oczekiwana w najbliższym czasie.
Diego Maradona nie może pochwalić się bogatym trenerskim doświadczeniem. Swoją pracę na ławce rozpoczął w mało znanym klubie Deportivo Mandiyú. Po dwunastu meczach rozstał się jednak z argentyńską drużyną. Później pracował jako szkoleniowiec w Racingu Avellaneda (11 meczów pod jego wodzą). W latach 2008-2010 był selekcjonerem "Albicelestes", ale po mistrzostwach świata w RPA pożegnał się ze stanowiskiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz