poniedziałek, 16 lipca 2012

Wojciech Szczęsny kapitanem Arsenalu Londyn? Kibice mówią "NIE"


W przypadku odejścia Robina van Persiego z Arsenalu, Arsene Wenger będzie musiał wyznaczyć nowego kapitana. Jeden z serwisów przedstawił kandydatów, którzy mogliby przejąć opaskę od Holendra. Wśród nich jest Wojciech Szczęsny, ale kibice nie są przekonani, że byłby to dobry wybór.
- Szczęsny już teraz wydaje rozkazy przy ustawianiu obrony. Jako charyzmatyczny żartowniś nie ma problemu z popularnością w drużynie. Przeciwko mianowaniu go kapitanem przemawia jednak brak doświadczenia. Gra na najwyższym poziomie dopiero od półtora roku - napisał "Bleacher Repor" przy kandydaturze Polaka. Oprócz niego serwis zaproponował Thomasa Vermaelena, Aleksa Songa i Mikela Artetę.
Przed godziną 11:00 w sondzie zagłosowało blisko dwa tysiące osób. Zdecydowanym liderem jest Vermaelen, który otrzymał ponad 75 procent głosów. Na Artetę głos oddało 11,6 procent głosujących, a na Songa 5,8 procent. Szczęsnego jako następnego kapitana Arsenalu wskazało 2,4 procent kibiców. Z kolei 4,8 procent głosujących stwierdziło, że opaskę powinien otrzymać inny zawodnik, którego nie ma na zaproponowanej liście.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz