wtorek, 17 lipca 2012

Dalsze losy Polonii Warszawa


Na razie nie jest pewne, w której lidze będzie występować Polonia Warszawa w przyszłym sezonie. Informacje o zgłoszeniu klubu do rozgrywek B-klasy zostały zdementowane.
- Na facebookowym koncie Polonii Warszawa pojawiła się informacja, że MKS zgłosił drużynę do B-klasy. Chcemy zdementować tę informację. Żadne zgłoszenie na razie nie nastąpiło. Natomiast wraz z grupą osób decyzyjnych prowadzimy rozmowy na temat przyszłości klubu - poinformowała grupa "Kibice Razem".
Trenerem Polonii ma być Michał Libich, który do niedawna prowadził zespół juniorów Polonii z rocznika 1995. Teraz zabierze swoich podopiecznych ze sobą. Młodzi mają uczyć się od doświadczonych zawodników, którzy wrócą do "Czarnych Koszul" - Piotra Dziewickiego i Piotra Stokowca - donosi "Gazeta Wyborcza".
Zespół będzie występować na stadionie przy Konwiktorskiej. Właściciel obiektu Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ma mu zaoferować preferencyjne stawki. Klub będzie naturalnym kontynuatorem tradycji "Czarnych Koszul" a nazwę przejmie od szkolącego juniorów Miejskiego Klubu Sportowego Polonia Warszawa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz