czwartek, 19 lipca 2012

Damien Perquis zostaje w FC Sochaux-Montbéliard


Damien Perquis ma zgodę władz FC Sochaux-Montbéliard na zmianę klubu. W sprawie jego ewentualnego transferu brakuje jednak konkretów. Reprezentant Polski póki co nadal trenuje z zespołem, w którym grał przed Euro 2012 i może jeszcze w nim zostać przez rok.
Umowa Perquisa z FC Sochaux-Montbéliard obowiązuje jeszcze przez najbliższy sezon. Wiele mówiło się o jego odejściu z klubu, gdy jednak okazało się, że nie ma konkretnych ofert, pojawił się na treningu "Les Lionceaux", a w ostatnim sparingu z FC Meyrin (5:0) zdobył nawet bramkę. Na razie niewiele wskazuje, aby miał zmienić pracodawcę.
Reprezentant Polski miał trafić do Niemiec, później pojawił się temat ligi rosyjskiej. Teraz "Le Pays" informuje, że piłkarz może trafić na Ukrainę. Z kolei dziennik "L'Est Républicain" pisał o zainteresowaniu nim ze strony klubów angielskiej Premier League. W międzyczasie była mowa o zespołach z Ligue 1. W tym kontekście wymieniano Girondins Bordeaux, Lille OSC oraz występujące na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej RC Lens. Konkretnych ofert jednak nadal brak.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz