piątek, 20 lipca 2012

Bójka podczas sparingu Jagiellonii


Sparing Jagiellonii Białystok z Dinamo Tbilisi zakończył się skandalem. W 59. minucie doszło do bójki pomiędzy piłkarzami. W takiej sytuacji trener Tomasz Hajto uznał, że nie warto ryzykować zdrowia swoich podopiecznych i jego drużyna nie wróciła już na boisko.
Punktem zapalnym była sytuacja, w której jeden z rywali bezpardonowo zaatakował Tomasza Frankowskiego. Na dodatek "Franek" został uderzony. W obronie poturbowanego kolegi stanął Maciej Makuszewski i spotkało go to samo. W rezultacie doszło do przepychanek, piłkarze skoczyli sobie do gardeł. W 59. minucie, kiedy zakończono mecz, Jagiellonia prowadziła 1:0.
Nie była to pierwsza bójka z udziałem piłkarzy "Jagi". Poprzednia miała miejsce w końcówce sparingu z Ekranasem Poniewież (2:0). W jej konsekwencji czerwone kartki obejrzeli Edgaras Baranuskas i Makuszewski.
Jagiellonia Białystok - Dinamo Tbilisi 1:0 (0:0)
Bramka: Frankowski 44 (k)
Jagiellonia: Jakub Słowik (46. Łukasz Skowron) - Alexis Norambuena (18. Filip Modelski), Thiago Rangel (46. Tomasz Porębski), Michał Pazdan (46. Luka Gusić), Luka Pejović - Tomasz Kupisz, Rafał Grzyb, Łukasz Tymiński, Dawid Plizga (46. Nika Dzalamidze), Maciej Makuszewski - Tomasz Frankowski
Dinamo: Tornike Zarkua - Giorgi Seturidze, Lewan Kakubawa (46. Giwi Kwaracchelia), Giorgi Rechwiaszwili, Giorgi Gwelesiani (46. Otar Chizaneiszwili) - Jiří Kabele, Dżambul Dżigauri (46. Lewan Chmaladze), Mikel Álvaro, Giorgi Tekturmanidze (46. Carlos Coto), Albert Yagüe Jiménez - Vladimir Voskoboinikov

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz