piątek, 20 lipca 2012

Lech Poznań poznał rywala w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Europy


Lech Poznań poznał rywala w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Europy - zmierzy się albo z AIK Solna Sztokholm, albo z FH Hafnarfjörður. - Cieszy fakt, że nie będzie długich podróży. W ostatnim tygodniu pokonaliśmy 20000 kilometrów i to nie jest nic fajnego - podsumował losowanie Mariusz Rumak.
- Nie widziałem pierwszego spotkania pomiędzy tymi zespołami (w Sztokholmie było 1:1 - przyp. red.), więc na razie trudno jest mi wskazać faworyta. Jak zobaczę ten mecz, to będzie mi łatwiej. Na pewno na spotkanie rewanżowe wybierze się nasz wysłannik. Jest mi obojętne, kto będzie naszym ewentualnym rywalem - powiedział szkoleniowiec.
- Z pewnością będzie to zupełnie inny przeciwnik niż Xəzər. To są zespoły skandynawskie, które preferują inny futbol. Jeśli chodzi o kwestię podróży to także nie ma dla nas znaczenia, czy będzie to Szwecja czy Islandia. Nie będzie z tym żadnego problemu, tym bardziej, że w tym czasie będziemy na obozie w Bawarii i podróżować będziemy z Monachium - zauważył Rumak.
Lech Poznań zremisował z Xəzərem Lənkəran 1:1 w pierwszym meczu 2. rundy kwalifikacji Ligi Europy. Rewanż zostanie rozegrany 26 lipca na Stadionie Miejskim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz